Duben 2018

R.E.M. , So. Central Rain

26. dubna 2018 v 20:40 | tereza
Jedna z písniček mého srdce! P.S. Nemůžu se teď vůbec dostat ke psaní, jsem zavalená seminárkami a nemám vůbec čas.

M. Anissina/G. Peizerat, Carmina Burana

25. dubna 2018 v 17:08 | tereza
Dodneška si pamatuji jak jsem to jako malá holka sledovala v televizi a ta odezva domácích diváků byla prostě fantastická.

M. Anissina, G. Peizerat, Blues, 2002

18. dubna 2018 v 17:27 | tereza
Velmi, velmi sexy!


M. Anissina/G. Peizerat, Susanna,Tango, Flamenco

16. dubna 2018 v 15:18 | tereza
Miluju ten přídavek - Tango-Flamenco!

Serge Gainsbourg, Initials B.B:

12. dubna 2018 v 10:57 | tereza
B.B - bezpochyby jeden ze symbolů Francie! Nádherná žena!

La vie est Belle, část 23.

11. dubna 2018 v 16:31 | tereza
Pokud si ještě vzpomínáte, nechala jsem Etienna a Elise u jezírka, kam se šli vykoupat a potkali tam Etiennova spolužáka Sebastiana

Etienne si s Elisse chvíli povídali a upíjeli přitom studenou limonádu. "To je škoda, že jsi si nevzala sebou plavky, i když ty šortky ti taky sluší" podotkl Etienne.
"Díky. Doma jsem nemohla nosit, tak se mi hodí aspoň tady."
"Proč?"
Elise se lehce uchichtla. "Protože podle mého otce by slušná dívka na plovárnu v něčem takovém nikdy nevyšla. Zakázal mi je nosit."
Etienne se usmál a lehce pokýval hlavou. "No, tady se to teda tak nebere. To bys měla někdy vidět, co nosej holky, když jsou teď v létě na sena."
"Co nosí?" zeptala se zvědavě Elise.
Etienne se trochu začervenal. "Ehm, no, skoro nic"
Elise se trochu rozpačitě pousmála. "Půjdeš ještě do vody?"
"No, na chvíli asi jo.. Nevadí ti že tě tu takhle nechávám samotnou?"
"Prosím tě jdi už" Elise si položila hlavu na kolena a sledovala Etienna, který se hbitě zvedl z deky a zamířil si to zpátky k vodě. Ve vodě po chvilce rozeznala i Sebastiana a oba mladíci e spolu chvíli bavili a pak mu Etienne z legrace strčil hlavu pod vodu. Z legrace?... Elise trochu přimhouřila oči a uviděla, že Etiennův výraz je spíš naštvaný než pobavený a Sebastian mu ještě něco odpověděl a pak se naštvaně vydal zpět z vody.

Etienne se blaženě vrhl do vody a ponořil hlavu pod vodu. Byla příjemně studená a skvěle zchladila jeho rozpálené tělo. Nicméně nálada mu trochu pohasla, když uviděl, že k němu plave Sebastian.
"Teda, ty si to dovedeš zařídit. Docela pěkná kost. A máš jí rovnou pod střechou. To si tak někdo žije." spustil napůl v žertu, napůl lehce závistivě Sebastian.
"Nech jí bejt, Sebe"
"Vždyť nic neříkám, přece jsem nemohl vědět, že je tvoje. Ale dal bych si říct. Mimochodem, jak jsi s ní daleko? Už jsi přefi-" Zbytek Sebastian ovšem nestačil doříct, protože ho Etienne hbitě chytil za rameno a stáhnul ho pod vodu a držel ho tam tak tak dlouhou, dokud nezačal dotyčný poškozený plácat rukama a prskat kolem sebe vodu. Etienne ho vytáhl a dost hrubě do něj strčil až se Sebastian ve vodě zapotácel. "Co....co blbneš, dyť to byla jenom sranda. Ty seš vážně debil, Pelletiere." uthl se na něj zlostně Sebastian a s nasupeným výrazem kráčel z vody. Lidé ve vodě se přitom na oba vzteklé kohouty dívali s poněkud zaraženými výrazy.

M. Anissina/G. Peizerat, Jolene

11. dubna 2018 v 11:13 | tereza
Moc hezké!

M. Anissina, G. Peizerat, Danse mon Esmeralda

9. dubna 2018 v 16:56 | tereza
Pro mne je to stále jeden z nejkrásnějších exhibičních programů co jsem kdy viděla.

Blues Pills, Lady in Gold

4. dubna 2018 v 19:50 | tereza
Jaro je snad konečně tady!