Sny na paletě 10.

14. března 2018 v 17:18 | tereza
Nadia se probudila s bušením ve spáncích a zmateným pocitem, než si uvědomila že je u Maxe. Matně si vybavovala, jak u něj v noci zvonila a něco mu blábolivě vysvětlovala. Taky si pamatovala, že ho líbala, ale zbytek už měla v jedné velké mlze. Říkal, že mě někam vezme? Nebo to byl jen sen? Už se nepamatovala.. Chladivá přikrývka ji studila na těle a zjistila, že je skoro nahá, jen ve spodním prádle.Oh bože, zakvílela, asi jsem toho včera vypila až moc. Byly s Vladimírem v Lidu, kde potkal nějaké své známé a začal se s nimi bavit o politice. Nadia jako by neexistovala. Jen jí představil jako nějaký svůj módní doplněk a víc se o ni nestaral ani on ,ani oni. Nadia mezitím dvakrát tančila s cizími muži a on si toho ani nevšiml. Vlastně mohla udělat cokoli a on ani nezvýšil hlas. Nikdy jí nepeskoval, nevyčítal, nenapomínal. Ideální partner. Jenže Nadia někdy přemýšlela, jestli mu vůbec bije srdce. Někdy jí připadal jako na klíček. O tom, jestli bije srdce Maxovi nikdy nezapochybovala. Jenže s ním bylo zase spoustu jiných věcí, kvůli kterým zase naopak utíkala zpátky k Vladimírovi.
S chmurných úvah jí vytrhl Maxův hlas, který jí šeptal do ucha" Nadiuško, tak pojedeš se mnou?" Nesnášela, když jí tak říkal a on to moc dobře věděl. Se zavřenýma očima se po něm dost silně ohnala, jenže Max jí s rošťáckým smíchem stačil hbitě uhnout a Nadia tak máchla do prázdna a málem spadla z postele. Pak jí začala docházet druhá část Maxovi věty.
"Kam?"
"Co kam? Včera si mě úpěnlivě prosila ať tě vezmu do Rakouska a já ti řekl, že tě vezmu někam jinam."
"To si vůbec nepamatuju. Navíc...já přece nemůžu nikam jet, jedu s Vladimírem do Nice" Nadia se posadila na posteli a třela si rozespale oči.
"Říkala jsi, že tam jet nechceš"
Nadia se ušklíbla a Maxe tenhle úšklebek rázem vytočil. "Nadio, sakra, proč jsi tak....tak...krucinál" Max se vztekle zvedl z postele a hmátl po balíčku cigaret.
Nadia se zhroutila zpátky do postele. "Maxi prosím tě, na další hádku nějak nemám sílu. Příšerně mě bolí hlava."
"Kdyby ses včera nezlila, tak by tě nebolela." utrousil.
"Mimochodem, kdo mě svlíknul?"
Max si zapáli cigaretu a posadil se k Nadie na postel."Kdo asi? Já. Ty jsi nebyla schopná vůbec ničeho, bylas jak hadrová panenka, dalo mě to pěkně zabrat než jsem tě ty šaty sundal a dotáhnul k posteli. Mimochodem, na to jak jsi štíhlá jsi pěkně těžká. Jako žok." vykládal s vážnou tváří, ale v očích mu hrály veselé ohníčky.
"Dík, Maxi. Já vždycky věděla, že jsi král komplimentů."
Max udělal směrem k ní lehkou poklonu. "S potěšením."
Chvíli se na sebe dívali a pak oba skoro současně vyprskli smíchy.
Ach bože, pomyslela si Nadia, múžete se zlobit na někoho takového?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama