Good times bad Times, část 10.

10. listopadu 2017 v 10:46 | tereza
Následující dny plynuly v lehce mlčenlivém duchu. Cestou zpátky do Londýna jsme spolu skoro nepromluvili a já najednou nějak nevěděla o čem. Cítila jsem se divně provinile, i když v duchu věděla, že ten provinilý by měl být hlavně John. Ale celý výlet byl skvělý, byli jsme šťastní a měla jsem neodbytný pocit, že jsem to byla já, kdo všechno pokazil. Přesto se mi podivně ulevilo. Bylo fajn dostat ze sebe všechno co mě trápilo, nicméně naše problémy to nevyřešilo. John toho také moc nenamluvil, působil unaveně, provinile a strhaně.
Další dny jsem skoro pořád trávila na trénincích a John zase ve zkušebně s klukama a také se připravovali na další, tentokrát už poslední koncert před následným kratším turné a nahráváním desky. Asi dva dny po našem výletu se u nás stavila Celine.
"Tak to vybal" zaútočila na mě, sotva jsme si sedli. "Vlastně ani není co"
"Není co, jo? prosím tě, sedíš tu jako boží umučení. Co se stalo? John? Jestli ti zase ublížil, já toho zmetka zabiju" rozhorlila se Celine. Proti své vůli jsem se musela trochu pousmát.
"Vlastně nic nového, byly jsme na výletě, na jednom hradě, a taky jsme kousek odtamtud přespali v jedněch chatkách, všechno bylo skvělý, no a .....ráno jsme se pohádali. "
"Kvůli čemu?"
"Řekla jsem mu že vím o všech těch holkách a že už to dál nesnesu, že mě to hrozně zraňuje a on..."
"No, co on?"
"Řekl, že je mu to líto a ať mu to všechno odpustím"
Celine se ušklíbla. "No jasně"
"Ne, Cel, to....musela bys ho vidět, já, ti to tady nedokážu vysvětlit. Já vím, že mě nechce zranit ale on si prostě...."
"Nemuže pomoct" doplnila mě věcně Celine a trochu vzdychla. "No, pro někoho je holt honit holky druhá přirozenost. Jenže z toho ti má milá, plynou jen dvě možnosti. Buď to budeš tolerovat, jakos to dělala ostatně doteď, nebo nebudeš a skončíš to s ním"
"Ne!" vyhrkla jsem ze sebe rychleji než jsem chtěla. "Já...já nemůžu, Cel, já...já ho mám hrozně ráda...miluju ho, chápeš, i přes to všechno."
Celine obrátila oči v sloup. "Ne, vlastně nechápu. Asi jsem nikdy nic takovýho nezažila, proto tě nechápu. A připrav se, že to bude těžký. Možná těžší, než vůbec tušíš, Katy"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama