Good Times Bad Times, část 1.

26. října 2017 v 16:10 | tereza
Taková malá retro romance ze 70. let z muzikantského prostředí. Ráda píšu, ale prosím, neberte to příliš vážně je to opravdu jen takové na pobavení, relax i špetka romantiky.

část 1.,
Kate, Londýn, 1973

"Johne, Johne, slyšíš mě, sakra pojď dolů. Víš jaká je zima?" volala jsem nahoru zoufale a dlužno říct marně. Jedinou odpovědí a jasnou známkou toho, co si o mých obavách John myslí, byla bunda která v tu chvíli s lehkým žuchnutím přistála vedle, div ne přímo na mou hlavu. Vraceli jsme se z jednoho večírku u přátel, no tedy takového většího večírku. Zkrátka párty plná muzikantů. Mám je ráda, všechny opravdu, ale nesnášela jsem, když John přebral a já ho pak musela opilého tahat do taxíku a následně po schodech nahoru do našeho bytu. Byl to starý dům a výtah jsme neměli, takže jsem se s ním dřela nahoru po schodech jako s pytlem cementu a John většinou nebyl příliš ve stavu, kdy by se mnou spolupracoval. Nakonec jsem ho vždycky nějak dostrkala domů a strčila ho rovou do vany, což byl skoro jediná možnost, kdy se probral. Začínala jsem z toho všeho být čím dál vyčerpanější. Nevím, co to s ním v poslední době bylo. Přitom kapele se dařilo skvěle a měla jsem z kluků radost.Ale viděla jsme se v posledních měsících čím dál míň. Kluci měli dlouhé turné po Skotsku a Irsku a já zas šňůru se souborem. Abyste rozuměli, tančím moderní a výrazový tanec v jednom souboru a daří se nám, začínáme jezdit na zájezdy i mimo Anglii. Ale musím téměř permanentně cvičit a tak řadu hodin trávíme na trénicích. Zkrátka sladit se tak, abychom se s Johnem viděli alespoň pár dní v měsíci začínalo být čím dál tím těžší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca | Web | 26. října 2017 v 17:20 | Reagovat

Je to pěkný začátek též píši

2 Tereza Tereza | 26. října 2017 v 19:19 | Reagovat

[1]:Díky moc za komentář. Další kapitoly určitě přibudou. Postavu Johna jsem založila na jedné osobě z hudební oblasti, která není zas tak známá, ale mám ji moc ráda už od dětství,ale spíše podle jeho vzhledu, můj literární John je trochu jiný, alespoň co mohu soudit ale není to čistě fanfiction, protože je to takový mix této osoby ještě s jinou z mého osobního života, kterou jsem milovala a která už tu s námi bohužel není. Díky moc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama